Newsy

Teatralna propozycja na Sylwestrowy Wieczór
POWRÓT
2017.12.05

Na gorączkę sylwestrowej nocy każdy z nas czeka z niecierpliwością. Dlatego Teatr Fredry w Gnieźnie już dziś pragnie zaprosić wszystkich do uroczystego świętowania Sylwestrowego Wieczoru.

Doskonałym preludium do nocy tańców i szalonej zabawy będzie, niezwykle entuzjastycznie przyjęta przez widzów, najnowsza gnieźnieńska premiera czyli „Mewa” Antoniego Czechowa w reżyserii Marii Spiss. To też znakomita okazja do przywitania Nowego Roku w zupełnie odmienionym, nowo wyremontowanym wnętrzu Teatru. Oprócz spektaklu Teatr przygotował dla gości słodki poczęstunek oraz szampana, by w ten wyjątkowy wieczór, w tym jakże magicznym miejscu jeszcze przed wybuchem fajerwerków i sylwestrowym toastem, złożyć swoim widzom życzenia noworoczne.
„Mewa” to historia dziesięciu osób żyjących w krainie wiecznej zmarzliny. Opowieść o ludziach, którzy przegrali swoje marzenia i czas mija im na bezpłodnych rozważaniach o prawdziwym życiu, które, rzekomo, czeka na nich gdzieś indziej. O wielkim poszukiwaniu i pragnieniu tej jedynej, autentycznej miłości.

Początek wieczoru zaplanowano na 19.00, a koniec na 22.00. Bilety w cenie 65 zł za osobę dostępne są na stronie internetowej www.bilety24.pl i w kasie teatru.

WSZYSTKIE