Zespół

Karol Kadłubiec

Aktor/-ka współpracująca

Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie filia we Wrocławiu. Ukończył również XI i XII Warsztaty im. Jerzego Grzegorzewskiego w Książu prowadzone przez Zbigniewa Zamachowskiego, Wojciecha Malajkata, oraz Beatę Fudalej. Uczestniczył w projekcie Master Class z Nikołajem Koladą w Teatrze Studio w Warszawie.
Jest również absolwentem XV Pomorskich Warsztatów Filmowych w Gdyni.
Na teatralnej scenie zadebiutował rolą Tarkwiniusza w „Nadobnisiach i Koczkodanach” w reżyserii Pii Partum w Teatrze im C. K. Norwida w Jeleniej Górze.
Dotychczas współpracował między innymi z Pawłem Łysakiem, Remigiuszem Brzykiem, Agatą Dudą-Gracz, Pią Partum, Aleksandrą Popławską, Markiem Kalitą, Josephem Hendlem, Pawłem Passinim, Nikołajem Koladą i Łukaszem Czujem.
Na dużym ekranie debiutował rolą Taksówkarza w filmie Waldemara Krzystka pod tytułem „Fotograf”. Zagrał również w filmie Konrada Niewolskiego oraz w „Podwójnym Ironmanie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego.
Był drugim reżyserem, scenografem, oraz wcielił się w postać Toma w niezależnym filmie „Tom Bishop” w reżyserii Jakuba Kopcia.

W gnieźnieńskim teatrze zagrał  między innymi w spektaklu „Klub Samotnych Serc Portofino” w reż. Łukasza Czuja.