Pomiędzy Innymi

Projekt realizowany w ramach premiery sztuki „Szpak Fryderyk” w reżyserii Łukasza Gajdzisa

W ramach projektu realizowane były wydarzenia okołopremierowe obejmujące warsztaty zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów.

26 kwietnia odbyły się warsztaty dla dużych i małych – wspólne kreatywne działania integracyjne dla całej rodziny. Teatralny eksperyment rozwijający wyobraźnię i pozwalający na twórczą rozmowę wykreowała Agnieszka Szymańska z Teatru Baj w Warszawie, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

27 kwietnia miał miejsce Niedzielny Dance Floor – warsztaty taneczne przed Teatrem. Prowadziła je Paulina Smaś – Born to Dance.

30 kwietnia gościliśmy w Teatrze nauczycieli. Warsztaty adresowane do pedagogów nauczania początkowego prowadził Sebastian Świąder, absolwent kulturoznawstwa na UW, pedagog teatru, specjalista w dziedzinie animacji kultury

W ramach projektu “Pomiędzy innymi” tworzymy także broszurę pedagogiczną, autorstwa Justyny Czarnoty z Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie, przeznaczoną dla rodziców i wychowawców, mówiącą o tym, jak dziś odkrywać teatr na nowo.

Zarchiwizowano
Zapisy zamknięte