Contact

Zdjęcie teatru

Fredro Theatre
ul. Mickiewicza 9
62-200 Gniezno
T 61 426 22 91

SECRETARY’S OFFICE
T 61 426 16 15
biuro@teatr.gniezno.pl

NIP no. 7840042872
REGON no. 000279769
Alior Bank SA
80 2490 0005 0000 4530 1902 7132

Joanna Nowak
Dyrektor
joanna.nowak@teatr.gniezno.pl

Maria Spiss
Konsultant artystyczny
maria.spiss@teatr.gniezno.pl

Roman Biniszkiewicz
Zastępca dyrektora
roman.biniszkiewicz@teatr.gniezno.pl

Magdalena MusiałKatarzyna Pawłowska
Pedagog teatru
edu@teatr.gniezno.pl

Ewa Malicka 
p.o. Kierownika działu marketingu i komunikacji społecznej

ewa.malicka@teatr.gniezno.pl

Elwira Krzesińska
Koordynator pracy artystycznej, wynajem sali
elwira.krzesinska@teatr.gniezno.pl

Ewa Malicka
Koordynator pracy artystycznej
ewa.malicka@teatr.gniezno.pl

Natalia Dźwilewska-Czerniak
Biuro Teatru
biuro@teatr.gniezno.pl

Aneta Wencel
Kierownik działu admistracyjno-eksploatacyjnego
aneta.wencel@teatr.gniezno.pl

Maciej Szymborski
Kierownik działu technicznego-produkcyjnego
maciej.szymborski@teatr.gniezno.pl

Krzysztof Soleniec
Zastępca kierownika działu technicznego-produkcyjnego
krzysztof.soleniec@teatr.gniezno.pl