Newsy

Dawid Stube w Finale VIII edycji Konkursu Fotografii Teatralnej!
POWRÓT
2022.12.03

Fotograf. Pedagog. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Zajmuje się fotografią ludzi. Z bratem utworzył studio Fotostube w Gnieźnie. W fotografii poszukuje przede wszystkim ludzi i ich historii. Intymnych spojrzeń.

Twierdzi, że zanim ocenimy człowieka, warto najpierw spróbować poznać jego historię. Za swój 4-letni projekt Zespół Kociego Krzyku otrzymał nagrodę Grand Press Photo. Uważa, że tak naprawdę to od nas zależy, czy chcemy kogoś zrozumieć. Wszystko sprowadza się do kwestii słuchania drugiego człowieka.

Laureat Grand Press Photo, Konkursu Fotografii Teatralnej, Wielkopolska Press Photo. Wyróżniony m.in w International Photography Awards. Autor indywidualnych i zbiorowych wystaw fotograficznych, m.in.: FotoArtFestival, Bielsko-Biała, Rybnicki Festiwal Fotografii, Wielkopolski Festiwal Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki.
___________
? W tegorocznym finale KFT znalazły się dwa zestawy Dawida Stube w kategorii ? B („zestaw dokumentacyjny z przedstawienia”) oraz jedna fotografia z kategorii ? A („teatralne zdjęcie sezonu”).

Uroczyste ogłoszenie wyników VIII edycji Konkursu Fotografii Teatralnej 2021/2022 nastąpi 10 grudnia o godz. 20:00.

https://www.instytut-teatralny.pl/2022/11/18/najlepsze-teatralne-zdjecia-sezonu-2021-2022-10-grudnia-final-viii-edycji-kft/

Fot. Dawid Stube

 

WSZYSTKIE