Newsy

Pierwszy dzień I Przeglądu Teatrów Plenerowych dla Dzieci, FRAJDOWISKO TEATRALNE za nami!
POWRÓT
2024.06.02
Och co to był za dzień! Nawet deszcz, wiatr nie przeszkodził nam w świętowaniu pierwszego dnia I Przeglądu Teatrów Plenerowych dla Dzieci FRAJDOWISKO TEATRALNE!
Zaczęliśmy słonecznie, energetyczną Paradą Radości, którą poprowadziły bajkowe postacie ze spektaklu Teatr Dzieci Miłość/ Teatr Porywacze Ciał oraz niesamowita grupa bębniarzy Drum Work a także młodzież ze Strefa Wolnej Głowy u Fredry i Studio Osobowości Teatru Porywacze Ciał.
Po tak radośnie promiennej Paradzie ulicami miasta, mogliśmy wyciszyć się na wernisażu wystawy fotograficznej Agnieszki Kuli. Agnieszka Kula jest absolwentką Wydziału Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Od 2015 roku współpracuje z fundacją Nowy model gdzie realizuje profesjonalne sesje fotograficzne. Prace z serii „BETWEEN NATURE”, którą będą mogli Państwo obejrzeć w naszym foyer do 15 czerwca, są autorską refleksją nad naturą.
Dzień zakończyliśmy spektaklem WIELKIE ŚMIESZNE TWARZE Teatr Dzieci Miłość/ Teatr Porywacze Ciał, który ze względów pogodowych musieliśmy przenieść z placu do Teatru, ale to nie przeszkodziło nam w rewelacyjnej zabawie, żadna pogoda nie popsuje nam celebrowania I Przeglądu Teatrów Plenerowych dla Dzieci i budowaniu teatralnej wspólnoty, zachęcaniu do uczestnictwa w kulturze poprzez ukazywanie różnorodności form artystycznych.
Dziękujemy, że byliście z nami! ❤
Zapraszamy 8 czerwca w sobotę na warsztaty dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat o godzinie 17.00. DESIGN W RĘKACH DZIECKA. SZTUKA ŻEGLOWANIA: BIŻU DESIGN Z LIN. Warsztaty poprowadzi Joanna Skrobacka i Kornelia Starczewska. Warsztaty odbędą się w Teatrze Fredry, wstęp wolny, obowiązują zapisy pod nr tel. 61 426 16 15 lub 600 180 868.
A wieczorem o godzinie 21.12 odbędzie się spektakl KWIAT PAPROCI, Fundacja Teatr Latarnia!
Do zobaczenia ❤
Fot. z Parady Radości i spektaklu WIELKIE ŚMIESZNE TWARZE Dawid Stube
Fot. z Wernisażu Wystawy Justyna Ucińska
Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego
W ramach zadania-I Przegląd Widowisk Plenerowych Fredro dla Dzieci.
WSZYSTKIE