Newsy

„Stwór” w reżyserii Damiana Kosowskiego w którym główną rolę zagrała aktorka naszego Teatru-𝙈𝙖𝙧𝙩𝙮𝙣𝙖 𝙍𝙤𝙯𝙬𝙖𝙙𝙤𝙬𝙨𝙠𝙖 , został zakwalifikowany do Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a dokładnie do KONKURSU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH!
POWRÓT
2023.08.10
Miło nam Państwa poinformować, że film „Stwór” w reżyserii Damiana Kosowskiego w którym główną rolę zagrała aktorka naszego Teatru-𝙈𝙖𝙧𝙩𝙮𝙣𝙖 𝙍𝙤𝙯𝙬𝙖𝙙𝙤𝙬𝙨𝙠𝙖 , został zakwalifikowany do Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a dokładnie do KONKURSU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH! Gratulujemy i trzymamy kciuki!
Warto wspomnieć, że Ignacy Ciszewski, autor zdjęć do filmu zdobył nagrodę – Srebrną Kijankę na EnergaCAMERIMAGE oraz Damian Kosowski, reżyser i scenarzysta filmu otrzymał Nagrodę Specjalną – Nagrodę im. Zuzanny Jagody Kolskiej dla najmłodszego artysty / artystki na Festiwalu Nowe Horyzonty. Film ten był również nominowany do Konkursu Fabularnych Filmów Krótkometrażowych „Złote Lwy”, Międzynarodowego Konkursu Filmów Krótkometrażowych „Dwa Brzegi” oraz Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”.
WSZYSTKIE