Newsy

Teatr Fredry dołączył do ogólnopolskiej akcji! Zniżki do instytucji kultury ze Wspólnym Biletem Samorządowym
POWRÓT
2022.10.17
Mamy dla Państwa miłą wiadomość ?
Nasz Teatr dołączył do ogólnopolskiej akcji oferującej zniżki w obiektach kultury na terenie Wielkopolski dzięki Wspólnemu Biletowi Samorządowemu!
Wspólny Bilet Samorządowy jest biletem kolejowym ważnym przez 24 godziny, uprawniającym do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich, Kolei Małopolskich, Kolei Mazowieckich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Arriva RP. Dzięki porozumieniu przewoźników samorządowych można podróżować po całej Polsce na jednym bilecie imiennym.

Zasady korzystania ze Wspólnego Biletu Samorządowego regulują Warunki taryfowe oferty specjalnej Wspólny Bilet Samorządowy 

Przypominamy, że Wspólny Bilet Samorządowy ważny na przejazdy pociągami ośmiu przewoźników kolejowych uprawnia dodatkowo do zniżek w wybranych instytucjach kultury i przy korzystaniu z atrakcji turystycznych również poza Wielkopolską.

Pełną listę miejsc na terenie Polski, które oferują zniżki znajduje się tutaj: https://koleje-wielkopolskie.com.pl/znizki-w-instytucjach-kultury-ze-wspolnym-biletem-samorzadowym/

 

WSZYSTKIE