Kontakt

siedziba-teatru-fredry


Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie

ul. Mickiewicza 9
62-200 Gniezno
T 61 426 22 91

 

T 61 426 16 15

M 600 180 868

E bilety@teatr.gniezno.pl

 

 

SEKRETARIAT
T 61 426 39 93
biuro@teatr.gniezno.pl

NIP 7840042872
REGON 000279769
Alior Bank SA
80 2490 0005 0000 4530 1902 7132

 

Joanna Nowak
Dyrektor
joanna.nowak@teatr.gniezno.pl

Maria Spiss
Konsultant artystyczny
maria.spiss@teatr.gniezno.pl

Roman Biniszkiewicz
Zastępca dyrektora
roman.biniszkiewicz@teatr.gniezno.pl

Magdalena Musiał
Pedagog teatru
edu@teatr.gniezno.pl

Joanna Ostrowska
Specjalista ds. kontaktów międzynarodowych
joanna.ostrowska@teatr.gniezno.pl

Lidia Łączny
Kierownik działu marketingu i komunikacji społecznej
lidia.laczny@teatr.gniezno.pl

Elwira Krzesińska
Koordynator pracy artystycznej
elwira.krzesinska@teatr.gniezno.pl

Ewa Malicka
Koordynator pracy artystycznej
ewa.malicka@teatr.gniezno.pl

Natalia Dźwilewska-Czerniak
Biuro Teatru
biuro@teatr.gniezno.pl

Grażyna Woźniak
Kierownik działu admistracyjno-eksploatacyjnego
grazyna.wozniak@teatr.gniezno.pl

Maciej Szymborski
Kierownik działu technicznego-produkcyjnego
maciej.szymborski@teatr.gniezno.pl

Krzysztof Soleniec
Zastępca kierownika działu technicznego-produkcyjnego
krzysztof.soleniec@teatr.gniezno.pl