Archiwum

Spektakle „Kamionna. Opowieści rodzinne”, które miały się odbyć 30 i 31 października zostają przeniesione na inny termin. Zwrotów można dokonać w kasie Teatru po uprzednim umówieniu.

28.10.2020

Z przyczyn niezależnych od Teatru musimy dziś odwołać spektakl KAMIONNA. OPOWIEŚCI RODZINNE w reżyserii Mateusza Bednarkiewicza.

25.10.2020

Piątkowe spotkanie będzie okazją, by wspólnie z twórcami spektaklu porozmawiać o problemie przemocy oraz wiarygodności ofiar. Racjonalność, kultura, władza – oto obszary na jakich rodzi się przyzwolenie na zinstytucjonalizowaną przemoc. Jakie taktyki przekazywania własnej historii mogą przełamać niemoc wynikającą z przeświadczenia, że „i tak nikt mi nie uwierzy”, skoro własna opowieść nie mieści się w […]

07.10.2020

Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie poszukuje pracownika na stanowisko elektryk-oświetleniowiec. W zakres obowiązków wchodzi: – umiejętność obsługi sprzętu elektryczno-oświetleniowego oraz programowania pulpitów oświetleniowych i urządzeń wykonawczych – obsługa sprzętu multimedialnego : projektory, kamery, oprogramowanie multimedialne. – praca z urządzeniami do 1kV oraz na wysokości powyżej 2m – współpraca przy tworzeniu świateł do spektakli premierowych. […]

12.07.2020

Zwrotów niewykorzystanych biletów za spektakle, które się nie odbyły można dokonywać do końca czerwca.

05.06.2020

Drodzy widzowie, zwrot pieniędzy za bilety zakupione  przez internet następuje automatycznie, natomiast bilety zakupione w Kasie Teatru można zwrócić tylko tam. W sprawie zwrotów proszę pisać na adres: anna.przybylska@teatr.gniezno.pl lub dzwonić w godzinach 10.00 – 15.00 pod numer telefonu 736 379 239.

25.03.2020

Drodzy Widzowie, w związku z obowiązującym zawieszeniem działalności instytucji kultury, spektakl KRÓTKA ROZMOWA ZE ŚMIERCIĄ planowany na 27-29 marca i towarzyszące spektaklowi warsztaty oraz nocne zwiedzanie Teatru  zostają w tym terminie odwołane. O nowych terminach będziemy informować w raz z rozwojem sytuacji.

18.03.2020

Szanowni Widzowie, w związku z decyzją rządu RP o zawieszeniu do odwołania pracy instytucji kultury odwołujemy premierę I TAK NIKT MI NIE UWIERZY oraz kolejne spektakle  grane w najbliższych dniach. O dalszych zmianach w repertuarze będziemy na bieżąco informować. Zwrotu lub wymiany biletów można dokonać w biurze marketingu.

11.03.2020