Newsy

„Sędziowie” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Anny Augustynowicz w Finale IX Konkursu „Klasyka Żywa” podczas 48. Opolskich Konfrontacji Teatralnych w Teatrze Kochanowskiego w Opolu
POWRÓT
2024.04.20
Już niedługo święto Teatru Polskiego!
Po raz 48. zagości jeden z najważniejszych festiwali teatralnych w Polsce – Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Żywa”.
Wydarzenie jest współorganizowane z Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego.
Komisja Artystyczna „Klasyki Żywej” do finału konkursu wybrała sześć spektakli (spośród 60 zgłoszonych), które zawalczą o Nagrodę Główną im. Wojciecha Bogusławskiego a także o nagrody indywidualne i zespołowe. Wśród tych sześciu wybranych spektakli jest spektakl 'Sędziowie” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Anny Augustynowicz!
24 maja o godzinie 18.00 zagramy spektakl „Sędziowie” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Anny Augustynowicz na Finale IX Konkursu „Klasyka Żywa” podczas 48. Opolskich Konfrontacji Teatralnych w Teatr Kochanowskiego w Opolu.
WSZYSTKIE